خانه / انجام رساله دکتری / با ما ، دیگر نگران نوشتن رساله خود نباشید !
دیگر نگران نوشتن رساله خود نباشید

با ما ، دیگر نگران نوشتن رساله خود نباشید !

از بزرگ ترین دغدغه های دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ، نوشتن رساله و به انجام رساندن پایان نامه می باشد .

رساله یا پایان نامه نوشتاری است که دانشجو در ازای تحویل مدرک خود، باید در زمینه تخصص تحصیلی اش بنویسد. رساله نویسی از اصول خاصی پیروی می کند که در زمینه نوشتن رساله باید رعایت شوند تا بتواند استاندارد های جهانی نوشتن رساله را حفظ کند و مورد قبول مجامع علمی واقع شود . دانشجوی مقطع دکتری یا کارشناسی ارشد باید با انتخاب پرسشی معمولا بدیع در زمینه تخصصی برای پایان نامه اش، شروع به تجزیه ، تحلیل ، مقایسه و سپس بدست آوردن نتایج مطلوب و پاسخ مناسب در مقابل پرسش اولیه رساله می کند. دانشجو با استفاده از کمک دیگر دانشجویان و اساتید در امر مشاوره رساله و نوشتن آن ، تز خود را به پایان رسانیده و مدرک تحصیلی اش را دریافت می کند .

تیم تخصصی نوشتن و مشاوره رساله ما ، آماده ی کمک رسانی و پاسخگویی به دانشجویان در زمینه انجام پایان نامه دکتری آن ها در تمامی رشته ها از جمله روانشناسی ، حسابداری ، مدیریت و … می باشد . تیم ما با تجربه بالا و استفاده از افراد مجرب و با آشنایی کامل با قواعد و قوانین نوشتن رساله ، می تواند ضمن مشاوره دانشجو در امر انجام پایان نامه دکتری ، از آن جایی که نوشتن رساله از کار های وقت گیر و نیازمند دقت بالا است ، در ازای کیفیت بالا در وقت وی نیز صرفه جویی به عمل آورد .

تبدیل شدن به یک محقق حرفه ای برای نوشتن رساله کار آسانی برای هر دانشجوی دکتری نیست . با این حال ، موفقیت در نوشتن رساله ، جز به توانایی بالا دانشجو برای یادگیری ، به مشاوره رساله مجرب و حرفه ای نیز مربوط است . نشریات حرفه ای به طور معمول از طریق دانشگاه به دانشجویان دسترسی دارند و می توانند در امر مشاوره رساله به آن ها یاری دهند . تیم ما نیز همانند معتبر ترین نشریات بین المللی ، با برقراری ارتباط با دانشجویان و دانشگاه ها سعی بر نوشتن رساله و مشاوره رساله دانشجویان داشته است .

از نکات مهم و اساسی نوشتن رساله و نحوه نگارش آن می توان به :

  • چکیده رساله
  • فهرست رساله
  • مقدمه رساله
  • مواد و روش تحلیل پایان نامه
  • شماره گذاری صفحات
  • جداول، نمودار، تصاویر
  • تایپ رساله، جلد آن و تکثیر پایان نامه دکتری

اشاره کرد. تیم مجرب انجام پایان نامه دکتری ما با به کارگیری تمامی موارد یاد شده در بالا در نوشتن رساله، بهترین نتیجه ممکن را در اختیار دانشجو قرار می دهد .

بسیاری از دانشجویان با ایده نوشتن رساله طولانی غرق می شوند . در حالی که پایان نامه باید به اندازه ای باشد تا موضوع را بطور کامل بررسی نماید . این مقدار می تواند برای افراد یا دانشگاه های مختلف، متفاوت باشد، به عنوان مثال دانشکده علوم کامپیوتر لندن یک رساله 150 صفحه ای را ارائه می دهد . نوشتن رساله و مشاوره رساله امری دشوار است اما بدست آوردن مدرک دکتری بسیار ارزشمندتر است. تیم نوشتن و  مشاوره رساله ما سعی دارد تا دانشجویان را در انجام پایان نامه دکتری بالاترین رشته خود بکند و امیدوار است به بهترین نحو در این امر موفق شده باشد .

حتما ببینید

انجام-رساله-دکتری-حسابداری

انجام رساله دکتری حسابداری

انجام پایان نامه دکتری حسابداری و انجام رساله به چه شرح است ؟ انجام پایان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *